Кауфман Кауфман
Біографія Про ВлодКауфмана Виставки та проекти Акції, виставки Преса Відео

 

Мистецьке Об'єднання Дзига

Журнал ЧЕТВЕР

Интерактив, мультимедия

Акції, виставки

У Києві відкриється виставка Влодка Кауфмана

2 грудня о 18:00

2 грудня о 18:00 в Музеї сучасного мистецтва України,Київ, вул. Глибочицька, 17
відкриється виставка культового львівського художника  графіка, живописця, перформера, фіксатора дійсності, арт-директора галереї «Дзиґа», куратора «Тижня Актуального Мистецтва» - Влодка Кауфмана.

 
виставка Влодка Кауфмана В експозиції прeдставлено майже 50 творів - авторські серії 2007-2010 років: «Птахотерапія», «Екотеатр», «Карпаторозділ», «Живиця».

На відкритті виставки буде представлено перфоманс у виконанні автора.

Перед відкриттям, 2 грудня о 16:30,  Влодко Кауфман даватиме майстер-клас.

Виставка триватиме до 16 січня 2011 року.

Богдан Шумилович: «Влодко Кауфман - художник жесту, перфомансу, інсталяції та дії.     Його теми не стосуються WEB 2.0 ідентичності у мережі, чи маніпуляції свідомості – вони радше старомодно модерні: наскрізний життєвий спогад про сосну, рибу та грушу, яких не було у степовому Казахстані, де виріс Влодко. Метафорично – це ліс, вода та плід, які приносять не обов’язково лише пізнання, а й задоволення. Звідси постійне бажання зрозуміти ці феномени/стихії, або стосунок до них людини. Знову ж таки звідси виникає потреба осмислення феноменології дерева, риби чи груші, і спроба відтворити їх не засобами образотворчого мистецтва а радше способом вирощування, створення – подібно як це відбувається у природі.

Продовження тексту та CV Кауфмана | ЗАВАНТАЖИТИ |

Влодко Кауфман: «Я не малюю, я вирощую… так само як кільця нашаровуються в дереві, так і я накладаю і накладаю все нові і нові шари матерії і значень…»


Михайло Шевченко, директор музею:
«У Києві - це перша широкомасштабна презентація творчості одного з найцікавіших сучасних українських митців , - Влодка Кауфмана, і ми раді, що вона відбувається саме у нашому музеї».


Таня Грущенко, куратор музею: «Експозиція виставки - вільне авторське висловлення Влодка, акт творення, акт дії. Він представляє на розсуд глядача своєрідну «документацію» того, що називає «видиво», й над чим працює понад п'ять років. Перфоманс, який буде показаний на відкритті виставки, задуманий спеціально для цієї експозиції, є її камертоном, певним початком огляду».

 
музей працює щодня, крім понеділка з 11:00 до 19:00.
адреса: Київ, вул. Глибочицька, 17
www.modern-museum.org.ua  
телефон:  (044) 201 49 45   Сайт Кауфмана: http://www.vlodkaufman.com.ua/


Ще про Кауфмана ТУТ


Відео з проектів Кауфмана

Сторінка МО «Дзиґа»: www.dzyga.com

 


ФОТО: